Veľkoobchod a výdajné miesto eshopu sú presťahované! Nájdete nás na adrese Družstevná 5433/1, Senica časť Čáčov (v areáli oproti záhradnému centru Beňa). Mapku nájdete tu. 

Tequila

Čo je tequila?

S výraznou chuťou modrej agáve a rôznym ovocím, paprikou a korením nie je divu, že je tequila tak populárna. Tequila je destilát z mexického Jalisca, ktorý sa vyrába kvasením cukrov nachádzajúcich sa v modrej agáve. Znie to komplikovane, ale vďaka tomuto procesu vznikol alkohol, ktorý všetci poznáme a milujeme - a za to sme mu navždy vďační.

Ako piť tequilu?

Ste unavení z tej istej starej margarity? Existuje mnoho ďalších receptov na koktejly, ktoré môžete pripraviť s tequilou. Ak máte poruke pomarančový džús, skúste ho zmiešať so starou obľúbenou alebo novou tequilou a vytvorte nový tequilový drink. Ak chcete svojmu drinku dodať svieži nádych, zmiešajte alkohol s čerstvou ananásovou šťavou. Prípadne zmiešajte suchý vermut s blanco tequilou pre jedinečný druh martini

V prípade, že si chcete tequilu vychutnať samú, pripravte si k striebornej tequile soľ a citrón. Najprv oliznite soľ, následne shotnite tequilu a nechajte jej chuť doznieť zahryznutím do citróna. Rovnaký postup môžete zvoliť aj pri zlatej tequile, akurát nahraďte soľ škoricou a citrón pomarančom.