Veľkoobchod a výdajné miesto eshopu sú presťahované! Nájdete nás na adrese Družstevná 5433/1, Senica časť Čáčov (v areáli oproti záhradnému centru Beňa). Mapku nájdete tu. 

Vážení návštevníci,

 

Dovoľujeme si Vám predstaviť spoločnosť Oto Gaža-maloobchod a veľkoobchod, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1990.

 

Spoločnosť Oto Gaža-maloobchod a veľkoobchod, pôsobí v oblasti veľkoobchodného ako aj maloobchodného predaja alkoholických a nealkoholických nápojov, vín, piva, cukroviniek, dezertov, kávy, čajov ako aj doplnkových tovarov. Silnou stránkou spoločnosti je tvorba darčekových košov a prezentov pre veľkoobchodných ako aj maloobchodných zákazníkov. Sortiment spoločnosti je široký a pravidelne sa rozširuje, v súčasnosti v ňom najdete viac ako 2200 produktov domácich aj zahraničných výrobcov.

 

Naša spoločnosť prevádzkuje vo vlastných priestoroch veľkoobchod na Kolónii 542 v Senici, dve maloobchodné predajne v Senici a jednu v Skalici. V našich predajniach Vám pri výbere alebo akýchkoľvek otázkach s radosťou poradí náš odborne vyškolený personál.

 

Počas našej 30-ročnej histórie sme nazbierali veľké množstvo skúseností, ktoré chceme zúročiť poskytovaním čo možno najkvalitnejších služieb pre našich zákazníkov. Každý deň pracujeme na tom, aby služby, ktoré poskytujeme boli ešte lepšie ako doteraz. Pri práci uplatňujeme individuálny prístup k zákazníkovi a pokúšame sa splniť všetky jeho požiadavky. Dôkazom kvality našich služieb je veľké množstvo stálych a spokojných zákazníkov.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a úspešnú spoluprácu.