Všetky naše kamenné prevádzky sú otvorené. 

Ak hľadáte nákup cenovo dostupných likérov online, ste na správnom mieste! Zostavili sme široký sortiment likérov najvyššej kvality, vrátane likérov ako sú Fernet, Becherovka, Aperol, Tatratea, Campari a mnoho ďalších chutných alkoholických likérov.

Likér - to pravé pre každého!

Čo je likér?

Likér je sladký alkoholický nápoj vyrobený z korenín, byliniek, orechov, kvetov a destilátov.  Nebyť likérov, neboli by ani skvelé miešané nápoje ako bavorák, betón, Aperol Spritz a mnoho ďalších! 

Na celom svete sa vyrába množstvo rôznych druhov likérov. Niektoré sú vyrobené z ovocia, existujú tiež likéry získané z bobúľ alebo likéry, ktoré obsahujú korenie. Vanilka, kardamóm, škorica a aníz patria medzi najbežnejšie koreniny, ktoré dodávajú nápoju jedinečnú chuť.

Ako si vychutnať likér?

Prémiové ovocné a bylinkové likéry ako Fernet, Becherovka, Jägermeister či Aperol bezpochyby patria k základnému menu každého dobrého baru a sú kľúčové pre výrobu jemných miešaných nápojov. Likéry ako Tatranský čaj či Griotka si ale môžete pokojne vychutnať aj samostatne. Krémové likéry ako Amaretto či vaječný likér sú zase ideálnou chuťovkou do rôznych sladkých dezertov.

Existuje toľko rôznych príchutí a druhov likérov, že sa oplatí vyskúšať ich ako samé, tak aj v chutných miešaných koktejloch. Pustite sa do objavovania a urobte si zásoby rôznych likérov pre každú príležitosť!