Veľkoobchod a výdajné miesto eshopu sú presťahované! Nájdete nás na adrese Družstevná 5433/1, Senica časť Čáčov (v areáli oproti záhradnému centru Beňa). Mapku nájdete tu. 

Darčekové koše

Darčekové koše a boxy pre každého

Vždy sa trápite, čo dať blízkemu ako darček na Vianoce alebo keď sa chystáte na narodeninovú oslavu? A čo tak darovať darčekový box plný rôznych sladkých, slaných či alkoholických chuťoviek? Fľaša rumu so zodpovedajúcim pohárom alebo sada miniatúr tatranských čajov, aby ste mohli vyskúšať niekoľko rôznych príchutí? Máme darčeky v mnohých variáciách. Prezrite si našu ponuku a nájdite perfektný darček.

Alkoholické darčekové sady pre dospelých

Naše alkoholické darčekové sady sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí bojujú s nápadmi na darčeky, alebo pre tých, ktorí chcú skúsiť trochu zo všetkého. V našej širokej ponuke si môžete vybrať z darčekového balenia whiskey Jack Daniels, pre tých, čo viac obľubujú bublinky ponúkame čierny zamatový box s Hubertom De Luxe alebo francúzskym vínom, nájdete tu aj bordový zamatový box pre milovníkov ginu či box pre milovníkov rumu

Chutné darčekové boxy plné sladkých maškŕt

Pre tých, ktorí neobľubujú alkohol máme v ponuke boxy plné chutných sladkostí od značiek ako sú Milka či Kinder. Naše darčekové krabičky potešia vždy a každého, či už ide o narodeniny, výročie alebo akúkoľvek príležitosť. Sú naplnené sladkými prekvapeniami, ktoré smerujú k vám alebo k šťastnému príjemcovi, takže prichádzajú v rovnako láskyplne pripravenom stave, ako odchádzajú od nás.

Máme darčekové sady, ktoré budú vyhovovať chuťovým pohárikom kohokoľvek. Neváhajte a vyberte ten pravý darčekový box pre Vás, alebo vašich blízkych v našom e-shope gaza.sk