Veľkoobchod a výdajné miesto eshopu sú presťahované! Nájdete nás na adrese Družstevná 5433/1, Senica časť Čáčov (v areáli oproti záhradnému centru Beňa). Mapku nájdete tu. 

Darčekové balenia a sety

Darčekové sady, ktoré budú vyhovovať chuťovým pohárikom kohokoľvek

Vždy je dôvod na oslavu. Aj z toho dôvodu v našom e-shope gaza.sk ponúkame široký výber darčekových balení a sád, či už chcete obdarovať svojich blízkych, priateľov, alebo len vkusným balením a originálnymi pohármi obdarovať a potešiť samého seba.

Naše alkoholové darčekové sady sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí zápasia s nápadmi na darčeky, alebo pre tých, ktorí chcú skúsiť trochu zo všetkého.

Alkohol dodávame v atraktívnych škatuliach a balíčkoch, ktoré vyhovujú každému vkusu a sú ideálnymi darčekmi pri oslave narodenín, výročia či iných veľkých životných momentoch. Nájdite darčekové balenie alkoholu, ktoré vyhovuje danej príležitosti a vkusu príjemcu. Darujte obľúbenú značku v originálnom balení alebo vyskúšajte balenie viacerých menších alkoholov, vďaka ktorému možno odhalia nový obľúbený tip. Elegantne zabalené súpravy kombinujú fľašu s unikátnymi pohármi na daný druh alkoholu. V tomto sortimente objavíte rôzne druhy koňakov a brandy, likéry ako Jägermeister spoločne s pohármi či sadu viacerých Tatranských čajov.