Veľkoobchod a výdajné miesto eshopu sú presťahované! Nájdete nás na adrese Družstevná 5433/1, Senica časť Čáčov (v areáli oproti záhradnému centru Beňa). Mapku nájdete tu. 

Čaj

Čaj - nápoj pre všetkých

Čaj je ďalším obľúbeným nápojom, ktorý dobre padne najmä v chladnejších zimných mesiacoch. Dokáže zahriať, obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok a výborne dopĺňa potrebné tekutiny.

Čaj pochádza z rastliny Camellia sinensis, s výnimkou bylinných čajov, ktoré sa lúhujú z rôznych druhov byliniek. Existujú štyri hlavné druhy čaju: zelený, čierny, oolong a biely. Čas spracovania a techniky spracovania vytvárajú rôzne druhy čaju. Spracovanie môže tiež ovplyvniť zdravotné výhody rôznych odrôd čaju.

Ako si vybrať ten správny čaj? 

Veľa z toho závisí od vašich osobných preferencií chuti. Zelený, čierny, oolong a biely čaj majú odlišné príchute, z ktorých niektoré vám môžu chutiť viac ako ostatné. Biely čaj má tendenciu mať najľahšiu a osviežujúcu chuť. Na druhom konci stupnice má čierny čaj výraznú, horkejšiu chuť. Mnoho odrôd čaju má v sebe aj inú príchuť, ako je mäta, ovocie alebo bylinky.

Náš kompletný sortiment čajov ponúka jednoduché potešenie pre každého. Od svetlých a osviežujúcich zelených čajov cez sladké ovocné čaje až po bohaté a robustné čierne čaje, všetky čakajú na to, aby ste si ich doma pripravili alebo aby ste ich podarovali niekomu blízkemu, komu spravia dobre.